• خانه
  • آینده شما و فرزندانتان

آینده شما و فرزندانتان

فهرست مطلب

تحصیل در چک-یک کشوراروپایی آینده با ارزش تری را برای شما به ارمغان خواهد آورد!

به این مساله بیاندیشید. با سرمایه گذاری بر روی آینده فرزندانتان، بر روی آینده خود سرمایه گذاری کرده اید!

بعد از این که فرزندتان در یک حرفه ای توانایی کامل را کسب کند( نه تحصیلات اولیه) با داشتن مدارک دانشگاهی و تحصیلات بالاتر از دانشگاه های اروپایی چک، فرزند شما می تواند به راحتی یک شغل مناسب با درآمد بالا در قلب اتحادیه اروپا  کسب کند وحتی از لحاظ مالی به خانواده خود نیز کمک کند ، و اگر مایل باشید می توانند شما را به جمهوری چک منتقل کنند و در آنجا ساکن شوید. درآمد حاصله شش برابر بیشتر از میزان مبلغ امرارمعاش شما می باشد که حداقل حدود ۲۰۰۰ یورو است. دراصل ، یک فارغ التحصیل متخصص در جمهوری چک  قادر خواهد بود با درآمد اولیه خود، مخارج ۲ نفر را بپردازد.

سرمایه اولیه برای تحصیل در جمهوری چک حدود ۶۰۰۰ یورو میباشد. این هزینه ای است برای یک دوره پیش دانشگاهی برای یادگیری زبان چک و موضوعات اصلی ( بسته به اینکه چه رشته ای را برای تحصیل برگزیده اید)  در دانشگاه چارلز برای پذیرش در کالج چک + هزینه سه ماه اول برای خوابگاه دانشجویی. حداقل هزینه ماهانه ۲۵۰ یورو و درسال ۳۰۰۰ یورو می باشد.

مزیتی که تحصیل به زبان چک دارد این است که تحصیل به صورت کاملاً رایگان خواهد بود!

هیچ هزینه ای بابت پذیرش پرداخت نخواهید کرد  و برعکس : می توانید از مزایای کمک های بلاعوض و کمک هزینه های دانشجویی نیزاستفاده کنید!

تحصیل دراوکراین, تحصیل درجمهوری چک, کمک هزینه ی تحصیلی, ویزای دانشجویی, تحصیل درخارج, کالج, بورسیه تحصیلی رایگان, تحصیل در اروپا, ویزای شینگن, اعزام دانشجو, اخذ پذیرش, تحصیل درلهستان, تحصیل درمالزی, تحصیل دراتریش, تحصیل درآلمان, ثبت شرکت,اقامت دائم,گرفتن ویزا در اتحادیه اروپا, دانشگاه اروپا,وزارت علوم و تحقیقات