پیش دانشگاهی

گذراندن دوره پیش دانشگاهی در دانشگاه دولتی چارلز

برای وارد شدن در هر جامعه ای نو علاوه بر اینکه می بایستی نسبت به یادگیری زبان آن کشور مبادرت ورزید بلکه لازم است با فرهنگ مردم آن سرزمین نیز آشنا شد. دانشگاه دولتی چارز، دوره پیش دانشگاهی ویژه ای را برای دانشجویان تدارک دیده که در آن دانشجو می تواند علاوه بر آشنایی با فرهنگ جمهوری چک با زبان بومی این سرزمین یعنی زبان چکی نیز آشنا شود. دوره پیش دانشگاهی دانشگاه چالز همزمان برای هزاران دانشجو از سراسر جهان برگزار میگردد که بعد از اتمام دوره، آنان بصورت دانشجویان تمام وقت در رشته های مختلف ، ادامه تحصیل می دهند.

شرکت ما علاوه بر پشتیبانی قانونی دانشجویان طرف قرارداد، در زمینه انتخاب رشته و برنامه ریزی تحصیلی نیز مشاوره لازم را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. از مزیتهای همکاری با شرکت ما اینست که ما خدمات کاملی را در زمینه ورود دانشجو به دانشگاه و سرویس پس از آن نیز در اختیار دانشجو قرار می دهیم.

مشتریان موسسه" علم - دانش" از مزیت های زیر نیز برخوردار می باشند:

  • دریافت هرگونه اطلاعات در زمیه انتخاب رشته، دانشگاه و همچنین تخصص در آینده.
  • پشتیبانی قانونی و حقوقی از لحظه امضای قرارداد تا دوران تحصیلات دانشگاهی.
  • شفافیت در مسائل مالی.

با همکاری شرکت ما، شما می توانید با امنیت کامل، آرامش و راحتی در کشور زندگی کرده و در رشته مورد علاقه تان ادامه تحصیل داده و همیشه روی کمک ما بعنوان شریک قابل اطمینان اعتماد نمایید.

دوره پیش دانشگاهی در سطح بسیار عالی برگزار می گردد بطوریکه فردی که بطور کلی با زبان چک نا آشناست، پس از پایان دوره پیش دانشگاهی با موفقیت وارد دانشگاه می شود. جهت دوره پیش دانشگاهی برنامه های متفاوتی وجود دارد از دوره مبتدی که شامل دهها ساعت آموزش را در بر میگیرد تا دوره های فشرده آموزش زبان که دانشجو می تواند با توجه به توانایی هایی که دارد خود نوع دوره آموزشی را انتخاب نماید. ضمنا قابل ذکر است که دارنده مدرک اتمام دوره پیش دانشگاهی می تواند بصورت مجانی در کلیه رشته های تحصیلی اعم از پزشکی، فنی و مهندسی و غیره در دانشگاههای دولتی جمهوری چک بدون محدودیت ادامه تحصیل بدهد.

تحصیل دراوکراین, تحصیل درجمهوری چک, کمک هزینه ی تحصیلی, ویزای دانشجویی, تحصیل درخارج, کالج, بورسیه تحصیلی رایگان, تحصیل در اروپا, ویزای شینگن, اعزام دانشجو, اخذ پذیرش, تحصیل درلهستان, تحصیل درمالزی, تحصیل دراتریش, تحصیل درآلمان, ثبت شرکت,اقامت دائم,گرفتن ویزا در اتحادیه اروپا, دانشگاه اروپا,وزارت علوم و تحقیقات

پس از گذراندن دوره پیش دانشگاهی دانشجو می تواند:

  • رسما و در رشته های مورد علاقه خود در دانشگاه نام نویسی نماید.
  • در محل سخنرانی در دانشگاه کاملا احساس راحتی نموده و منظور سخنران را در مورد موضوع سخنرانی کاملا متوجه شود.
  • می تواند موضوع سخنرانی را به زبان چک بنویسد.
  • در برخورد با افرادی که با زبان مادری وی آشنا نیستند، می تواند براحتی با آنان ارتباط برقرار نماید.